VIDEOMESAZH/ Votoni numrin 10, Dashamir Shehi ka një falenderim për të gjithë mbështetësit

Përmes një videomesazhi kreu I Aleancës Progresiste LZHK ka falenderuar të gjithë mbështetësit e shumtë në rrjetet sociale dhe ka kërkuar që rë gjithë të dalin dhe të votojnë numrin 10 në 14 maj.

Thirrja e Dashamir Shehit

Të dashur qytetarë, në 14 maj votohet. Doja të ju bëja një falenderim për të gjithë ju që na ndoqët në këtë fushatë. Veç

anërisht rinisë, Tiranës dhe gjithë Shqipërisë që na dhanë mijëra like dhe klikime që na kanë ngrohur në këtë fushatë.

Të dashur miq dilni dhe votoni, votoni partitë opozitare, votoni aleancën progresiste LZHK, votoni numrin 10.

Ne nuk bëjmë mrekullira por do të ju ofrojmë ndryshim dhe shpresë.

VIDEO

 

Postime te tjera