Dashamir Shehi thirrje votuesve, votoni numrin 10

Kreu i Aleancës Progresiste LZHK  Dashamir Shehi ka bërë një thirrje nga emisioni LOG i gazetarit Endri Xhafo në Panorama Tv të zgjedhin numrin 10.

Ai tha se nëse deri dje qytetarët nuk kanë pasur një alternativë të duhur, sot e ka një derë të hapur tek Aleanca Progresiste LZHK.

Shehi ftoi qytetarët të votojnë numrin 10 në fletën e votimit sepse parlamentet vendore kanë nevojë për njerëz që duan ndryshimin dhe jo vetëm rrotacionin

SHIKO VIDEON

Postime te tjera